O NÁS

Příběh rodinného vinařství VINOVIT se začal psát v roce 1997, kdy vstoupilo na trh. Současným majitelem vinařství je Vítězslav Osička, který se zasloužil o pokračování již dlouholeté tradice vinařství v rodu.

Postupně se naše služby rozrostly o ubytovací kapacity, které jsou rozděleny do dvou penzionů.

Naše rodinné vinařství Vinovit bylo založeno v obci Velké Bílovice roku 1922 v trati Pod Předníma, stařečkem Antonínem Osičkou. Z počátku jsme obhospodařovali necelý půl hektar vinic. V současnosti obhospodařujeme celkem 7 hektarů vinic v tradičních viničních tratích. Z toho tvoří 6 hektarů plodných vinic a jeden hektar vinic mladých. Od založení vinařství se naše portfolio rozrostlo na více než 12 odrůd vinné révy.

Součástí vinařství je penzion, ve kterém je možné ubytování až 28 osob a máte tak jedinečnou příležitost, být na chvíli součástí naší vinařské rodiny. Součástí toho všeho je i naše příjemná vinárna, která nabízí možnost uspořádat večírek, oslavu nebo jinou soukromou akci v příjemném prostředí. Hostům penzionu jsou k dipozici parkovcí místa v těsné blízkosti.

Náš Penzion VINOVIT II Vám poskytné příjemné a útulné ubytování ve Velkých Bílovicích. Svojí ideální polohou uspokojí nejen milovníky vína, ale i turisty nebo cyklistiky, kteří hledají ubytování na Pálavě za účelem aktivně strávené dovolené. Více informací o penzionu i tipy na výlety naleznete i na regionální stránce portálu MegaUbytko - ubytování Lednicko Valtický areál. Těšíme se na Vaši návštěvu.